Acasă  | Reţete pe ţări  | Forum  | Dicţionar  | Articole  | Reţeta ta  | Newsletter  | Ultimele  | RSS  | Link-uri  | Contact 
Bine ai venit, oaspete Cauta | Teme active | Membri | Intrare

Penibil Optiuni · View
Bettyna
Postat: Wednesday, May 14, 2008 7:42:01 PM


Nivel: Bucătar Şef
Grupuri: Membri

Inscris: 4/29/2008
Postari: 869
Locatia: Waiblingen - DE
Vi s-au intamplat faze penibile care sa va puna intr-o situatie frustranta si umilitoare sau pur si simplu penibil sau caraghioasa ?
Ultima oara s-a intamplat la cununia cumnatei mele....
EU ( desteapta) am facut un joc, in care ce doi trebuiau sa stea spate in spate pe scaune si le puneam intrebari.Fiecare au avut un papuc de-al ei su unul de-al lui. daca raspunsul era EL atunci ridicau papucul lui, daca raspunsul a fost EA ridicau papucul miresei. Si dupa o distractie copioasa ce le-a venit in cap invitatilor ? sa se aseze mai multe perechi pe scaunul groazei
Si dupa ei am urmat noi, aceleasi intrebari....si vine intrebarea: Cine vrea mai mult sex ? laughing
La care el ridica doar papucul meu rolling on the floor rolling on the floor era sa intru in pamant de rusine, eu ii ridicasem pe amandoi sa nu il pun pe el inr-o postura proasta....si cand el a ridicat papucul...toata lumea a izbucnit intr-o explozie de raseste si eu nu stiam de ce....pana nu ma intorc....sa lesin nu alta a fost atat de penibil....plus ca m-am facut si rosie ca racul si se mai si trezeste o ametita sa zbiere "Uite ce rosit, uite ce a rosiiiiiiiiit" jesus christ, penibil, penbil, penibil
Angela
Postat: Wednesday, May 14, 2008 8:21:39 PM


Nivel: Membru junior
Grupuri: Membri

Inscris: 5/10/2008
Postari: 30
Locatia: Romania
Eu am vorbit de "bine" o persoana si persoana respectiva tocmai intrase in camera feeling beat up

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!
Utilizatori pe tema
Guest


Sari la forum
NU poti posta noi teme in acest forum.
NU poti raspunde la teme in acest forum.
NU poti sterge postari la acest forum.
Nu poti edita postari la acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota la sondaj in acest forum.

RSS Forumul principal : RSS

FlatEarth Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
Sustinut de Yet Another Forum.net versiunea 1.9.1.8 (NET v2.0) - 3/29/2008
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Acesta pagina a fost generata in 0.066 secunde.



Copyright ©2002-2009 Pandora Impex SRL.